Başarılı futbolculardan biri olan sevgilisi Gökhan Çıra’yla evlenme konusunda hazırlıklar yapan ünlü şarkıcılardan Selin Ciğerci, geçmiş olduğumuz günler içerisinde kına gecesi organize etmişti. Arkadaşını söz konusu bu mutlu günü içerisinde yalnız bırakmamış olan Demet Akalın, kına gecesi içerisinde çekilmiş eğlenceli fotoğrafları da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Demet Akalın’ın daha sonrasında söz konusu bu paylaşımları silmiş olmasıysa herkesin aklına; ”Demet Akalın ve Selin Ciğerci küstüler mi?” şeklindeki soruları getirmiş oldu.

Ortaya çıkmış olan haberlerin hemen sonrasında ise Selin Ciğerci açıklamasında; ”Kötü bir durumda çıktık ve hepsini silmiş! Haberim bulunuyor. Güzel olanlar gelir ve o da paylaşır. Onun gelmiş olması dahi yeterli. Düğünde bizleri beraber görürsünüz” şeklinde bir açıklama gerçekleştirdi.

Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan 2. Sayfa isimli programda yer alan habere bakılırsa; Demet Akalın söz konusu bu geceden çıkıp evine gittiği esnada öğrendiği gerçek ile adeta çılgına dönmüş oldu. Selin Ciğerci’nin gün boyunca paylaşımlar yapmış olduğu söz konusu bu kına gecesi organizasyonuyla alakalı olarak geceyi düzenlemiş şirketten tam tamına 250.000 Türk Lirası tutarında bir para almış olması Demet Akalın’da adeta bir şok etkisi yaratmış oldu.