Başarılı oyunculardan biri olan Tolgahan Sayışman ve meslektaşı olan Almeda Abazi 13 Şubat tarihi içerisine yurt dışında gerçekleşen bir törenle evlendi. Mayıs ayı içerisinde ilk bebeklerini kucağına almış olan bu çiftin, bebekleri kafasında yer alan bir kist sebebiyle bugün ameliyata alınmış oldu.

Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli program tarafından yapılan habere bakılırsa; Bebeklerinin kafa kısmında Dermoid kist yer aldığı öğrenilen çift, hastane içerisinde oğullarını beklemeye başladı. Annelikle ilgili ilk deneyimini yaşamış olan Almeda Abazi de geçmiş olduğumuz aylarda babası ile beraber kameraların karşısına geçmiş bulunan oğluyla ilgili olarak; ”Oğluma burda nazar değdi” ifadelerine yer vererek gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamadı. Çift ise ameliyatta olduğu öğrenilen çocuklarını hastane koridoru içerisinde beklemekte.

Kafa kısmında Dermoid kist yer aldığından dolayı ameliyata girdiği açıklanan Efehan bebek, ameliyattan çıktı. Küçük bebeğin sağlıkla ilgili durumunun ise iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Tolgahan Sayışman ile birlikte çocuk oyunculardan biri olan Emir Özyakışır’ın üstlenmiş olduğu Şampiyon isimli dizi ise TRT 1 ekranları üzerinde seyirciyle buluşmayı sürdürüyor. Sayışman, dizi içerisinde oğlu Güneş’e özel olarak ringlere geri dönüş yapmayı isteyen Kafkas lakabına sahip eski şampiyon boksörlerden biri olan Fırat Bölükbaşı’na can veriyor.