Denizli ili içerisinde arabanın arka taraftan çarpmış olduğu kamyonet takla attıktan sonra tarlaya devrilmiş oldu. Söz konusu bu kaza esnasında kamyonet içerisinde yer alan 19 yaşında bulunan genç yaşamını yitirirken, iki kişinin ise yaralandığı açıklandı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu kaza Çivril ilçesinde yer alan Cabar Mahallesi üzerinde gerçekleşti. Hatice A. tarafından kullanılmakta olan 20 L 1322 plakasına sahip bir araç, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesinden dolayı kontrolden çıktı ve ani bir şekilde önünde seyir halinde bulunan Mehmet Korucu (30) yönetiminde bulunan 20 LF 334 plakasına sahip bir kamyonete arka taraftan çarptı.

Söz konusu bu çarpışmanın etkisi ile savrulduktan sonra yoldan çıkmış olan bu kamyonet, takla attıktan sonra tarlaya devrilmiş oldu. Kazadan hemen sonra çevrede yer alanların ihbarda bulunmasından dolayı olayın gerçekleştiği yere çok fazla sayıda jandarma ekibiyle birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Olayın gerçekleştiği yere intikal etmiş olan ekipler, kamyonet içerisinde yer alan Mustafa Kırnata’nın (19) yaşamını yitirdiğini tespit etti. Kaza esnasında yaralanmış olan her 2 tane arabanın şoförü de olayın yaşandığı yere gelen ambulanslarla hastaneye götürüldü. Gerçekleştirilen özel incelemelerden sonra gencin cansız bedeni de otopsi işlemleri gerçekleştirilmek amacıyla Çivril Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Söz konusu bu kazayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma sürüyor.