Miray Daner’den ayrıldığını açıkladıktan sonra ismi ihanetle gündeme gelmeye başlayan Kubilay Aka yeni bir çapkınlık turuna çıkmış durumda. Aka, farklı bir oyuncu ile çok samimi bir biçimde objektiflere yakalandı.

Dizinin seti içerisinde tanışıp aşk yaşamaya başlamış olan ve nerdeyse herkes tarafından da örnek çift olarak gösterilmekte olan Kubilay Aka ile birlikte Miray Daner geçmiş olduğumuz aylar içerisinde ilişkilerine nokta koyma kararı almıştı. Ayrıldıklarını açıkladıktan sadece bir gün sonrasında ise Kubilay Aka, Hilal Altınbilek isimli dizi arkadaşı olduğu ileri sürülen bir kadınla fazlasıyla samimi bir biçimde görüntüleri ortaya çıkmaya başlayan ve aşk iddiaları magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş olan Kubilay Aka sessizliğini korumuştu.

Konu ile alakalı olarak herhangi bir açıklama yapmamış olan Kubilay Aka, bu defa ise farklı bir oyuncuyla objektiflere yakalanmış oldu. Aka, kendinden tam tamına 12 yaş büyük oyunculardan biri olan Bade İşçil’le objektiflere yakalandı.

24 yaşında bulunan oyuncu Beşiktaş ilçesinde yer alan bir tane mekanın teras katında meslektaşlarından biri olan Bade İşçil ile objektiflere yakalandı. Baş başa fazlasıyla uzun bir zaman boyunca sohbet etmiş olan ikilinin semimi olması da çok fazla dikkat çekmiş durumda. Aka’nın ayrıca Bade İşçil’i dudağından öpmüş olduğu iddiası de çok daha yeni bir aşka yelken açmış oldukları şeklinde yorumlanmaya başladı.