Pop müzikteki çok fazla sevilen isimler arasında yer alan şarkıcılardan Demet Akalın, TV8 ekranları üzerinde karşımıza çıkan ”Gel Konuşalım” isimli programa misafir oldu. Boşanmış olduğu eşi Okan Kurt ile alakalı konuşma gerçekleştiren Demet Akalın, tekrardan evlenmeyecek olduğunu böyle her şeyin çok daha güzel bir durumda bulunduğunu da anlattı.

Geçmiş olduğumuz yıl içerisinde eşinin ailesinin borçları sebebiyle evine haciz gelmiş olan Demet Akalın, evliliğini tek bir celse ile sona erdirdi. Çok kısa bir zaman içerisinde eşiyle barışmış olan ve şu zamanlarda sevgili olmaya başlayan Demet Akalın, canlı yayın esnasında özel yaşamıyla alakalı şu ifadelere yer verdi; ”Okan ile yeniden evlilik olmaz, bu şekilde güzel. İstememekteyim ben hiçbir şeyi. Okan da bu şekilde şeyleri hiç sormuyor, umrunda dahi değil. Ben hiç bir şekilde kavga ile birlikte dövüş falan da sevmem. Kocamın birisi ile kırıtmış olduğu falan da kulağıma gelmiş değil. Bizim yaptığımız sevgisizlikten dolayı bir boşanma da değildi zaten. Ben ayrıca hayatta barışmazdım da zaten. Biraz da olsa gezim kafam fazlasıyla rahattı.

Bizim için şimdi yeni bir yatak daha yapıldı. Hira ile birlikte ben ve de Okan birlikte yatmaktayız. Onlar birlikte takılmakta ben ise sonra odama çıkmaktayım. 8 ila 9 aydan beri tek başıma yatmaktayım yani. Okan boşanmadan hemen sonra senin yere düşmüş olan yüzünü kaldıracağım ifadelerine yer verdi. Okan’ın benim ailem ile arası da çok fazla parlak değil. Bana küçüklük dönemimde bakmış olan teyzem hastanede yatmaktaydı Okan bir telefon ile birlikte özel hastaneye aldırmış oldu.” ifadelerine yer verdi.