Başarılı şarkıcılardan biri olan Sıla ile birlikte ünlü durumdaki Şeflerden Hazer Amani bu senenin ilk günleri içerisinde bir tane arabanın arka koltuk kısmında fazlasıyla samimi olarak objektiflere yakalanmış ve uzun bir zaman boyunca da konuşulmaya devam edilmişti. MasterChef isimli program ile tanınmış olan ünlü şeflerden Hazer Amani, aşk yaşamaya başladığı Sıla ile fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

Şarkıcılardan biri olan Sıla ile birlikte Şeflerden Hazer Amani bu senenin ilk günleri içerisinde bir tane arabanın arka koltuk kısmında çok samimi bir biçimde objektiflere yakalanmış ve çok uzun bir zaman boyunca da konuşulmuş idi. Olay yaratan söz konusu bu görüntülerden aylar sonrasında ise ikili bundan böyle birlikte görüntü verme konusunda bir karar vermiş oldu. Yaşamaya başladıkları bu aşkı gizleme gereği duymamakta olan şarkıcılardan Sıla ile birlikte şef olan sevgilisi Hazer Amani, çok uzun bir aranın ardından ilk defa baş başa bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalanmıştı.

Ünlü şeflerden biri olan Hazer Amani, Sıla ile beraber yer almış oldukları fotoğrafın paylaşımını yaparken çok önemli bir not düşmüş oldu. Hazer Amani tarafından yapılmış olan bu paylaşıma çok kısa zaman içinde çok fazla sayıda beğeni ile birlikte yorum almış oldu.