Genç ve başarılı oyunculardan Miray Daner’le ayrıldıktan hemen sonrasında ismi Hilal Altınbilek’le anılmaya başlanan 24 yaşında bulunan Kubilay Aka, geçmiş olduğumuz gün kendinden tam 12 yaş büyük durumda bulunan Bade İşçil ile objektiflere yakalandı. İşçil’le öpüşmüş oldukları ileri sürülen Kubilay Aka, Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı ve adeta ateş püskürmüş oldu.

İsmi oyunculardan Hilal Altınbilek’le anılmakta olan genç oyunculardan Kubilay Aka’nın Bade İşçil’le beraber olduğu hatta bir mekan içerisinde öpüşmüş oldukları ileri sürüldü. Magazin dünyasına adeta bir bomba gibi düşmüş olan iddiadan ötürü hakkında pek çok haber yapılmış olan Kubilay Aka, sessizliğini bozmuş bir durumda.

Hakkında çıkmış olan bütün haberlere sitemde bulunan Kubilay Aka, yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Bugün içerisinde rol arkadaşlarımdam biri olan Bade İşçil’le hakkımızda çıkmış olan haberleri büyük bir şaşkınlıkla ve büyük bir üzüntüyle takip ediyorum. Yalnızca işim ile gündemde olmayı isterken 2 arkadaşın kahve içmesinin dahi pek çok kişi tarafından çarpıtılıp haber yapıldığını görmek inanın fazlasıyla üzücü bir şey. Bütün yasal durumdaki haklarımı da saklı tutup ortada herhangi bir bir ilişki bulunmadığını da kamuoyunun bilgisine sunmayı isterim.”