Hadise tarafından söylenen ”Mekanın sahibi benim” şeklindeki sözler ile başlamış olan polemik git gide büyümeye başladı. Demet Akalın son olarak; ”Senin Instagram üzerinde 10 milyon tane takipçin bulunmuyor ki” ifadelerine yer veren Hadise’ye cevap olarak ”Hadise’yi güzelce bir uyarmalısınız yazık ya ona. Günah.. Kendisini 10 milyon sanıyor. Ben araştırıp baktırttım ona. Milyoncuk dahi değilmiş. Yazık günah valla ya… Kocası da bulunmuyor, milyoncukları da bulunmuyor.” şeklindeki sözler ile bir yanıt vermişti.

Bu söz konusu çıkıştan haberdar olmuş durumdaki Hadise’nin de yakın çevresine son olarak “İyi de onun da bir kocası yokki. Geçtiğimiz sene boşanmamış mıydı o?” ifadelerine yer verdiği bilgisine ulaşıldı.

Neler olmuştu?
Hadise, geçmiş olduğumuz günler içerisinde ”Senin hiç bir şekilde 10 milyon tane takipçin bulunmuyor ki. Sen artık beni çıldırtmak mı istemektesin?” ifadelerine yer vererek sosyal medya üzerinde 10 milyon tane takipçiye ulaşmış olmasını da kutlamıştı. Akalın da özel bir araştırma yaptırmış olduğunu ve Hadise’nin Instagram platformu üzerinde gerçekten 10 milyon tane takipçisinin olmadığını ileri sürdü. Hadise’nin Demet Akalın tarafından söylenen bu açıklamasına ne şekilde bir cevap vereceği de çok büyük bir merak konusu haline gelmişti. Diğer taraftan Demet Akalın’ın Instagram platformu üzerinde tam olarak 8,4 milyon tane takipçisi yer alıyor.