‘Mekanın Sahibi’ adına sahip şarkısı ile birlikte müzik dünyasına geri dönüş gerçekleştiren başarılı rapçilerden biri olan Norm Ender, başına gelmiş olan bir olaydan dolayı herkesi güldürmeyi başardı. Çocuğu ile bir fotoğraf çektirme konusunda isteği olduğundan dolayı Norm Ender’i durdurmuş olan polis memurunun o anları da orda yer alan kameralara çok fazla yansımış durumda.

Sosyal medya platformunu tamamen aktif bir şekilde kullanmaya devam eden Norm Ender, Twitter hesabı üzerinden bir tane polis memuruyla yaşamış olduğu diyalogu paylaştı. Ekibi ile birlikte özel arabasıyla seyir halinde bulunan Norm Ender, polis ekibi tarafından takip edilmiş olduğunun farkına vardı. Polis arabasının anonsu ile birlikte kenara çekilmiş olan araç içerisinden inmiş durumdaki Norm Ender, polis memurunun; ” Çocuk sabahın 7’sinden bu yana seni beklemekte. Şimdi ”Bir tane fotoğraf almak istiyorum baba” şeklinde konuştu.” ifadelerinden sonra adeta şaşkına uğramış oldu. Polis memuruyla da tokalaşmış olan Norm Ender, ufak çocuğun da yanaklarını sıktı ve bu talebini hiç bir şekilde geri çevirmemiş oldu.

Norm Ender ayrıca, polis memuru ile birlikte yaşamış olduğu eğlenceli zamanları da; ”Polisler niye peşimizde” şeklindeki bir not yazarak Twitter hesabı üzerinden paylaşmış oldu.