Moskova kentinden, Tel Aviv’e seyahat eden uçak içerisinde Business class koltuğuna oturmuş olan aktrislerden Lidia Velezheva, sonrasında ise öteki yolculara hakaretler etmeye başladı.

Rusya’nın başkent olan Moskova kenti içerisinde bir tane yolcu uçağı, 2 saatlik bir rötardan sonra havalandı. İsrail’in başkenti olan Tel Aviv kentine doğru gitmekte olan uçak, havada sadece birkaç dakika geçirmiş bir durumdaydı ki kavga çıktığı açıklandı.

Söz konusu bu kavganın taraflarından bir tanesi ise oyuncu ve aynı zamanda televizyon sunucularından biri olan Lidiya Velezheva idi. Moskova’da yer alan yerel medya ise Velezheva’nın, uçak içerisinde; ”Ben burda bir oyuncuyum ve sizler ise avamsınız, zira büyük bir ihtimal ile biletlerinizi millerinizle aldınız. Ben ise 204.000 ruble para ödedim (3.200 Amerika Birleşik Devletleri doları)” ifadelerine yer verdiğini açıklıyor.

Kavganın esnasında kadınların birbirlerinin saçlarını çekmiş olduğu da haberler içerisinde yer almış durumda. Kabinde görevli ekibe de hakaret etmeye başlayan oyuncu pilota bildirildikten sonra uçak hızlı bir şekilde geri dönüş yaptı.

Moskova’da yer alan havalimanına iniş gerçekleştiren Aeroflot havayollarına ait olduğu açıklanan uçağın içine polis ekipleri girdi ve sonrasında ise oyunculardan Lidiya Velezheva’yı uçağın içerisinden çıkartmak için çalıştı.

Polis memurları gözaltıyla alakalı kararı kabul etmeyen Velezheva’yı koluna girdikten sonra çıkartmış oldu. Daha sonrasında da 1 tane minibüse bindirilerek karakola götürülmüş oldu. Uçak daha sonrasında da Velezheva olmadan havalandıktan sonra Tel Aviv kentine ulaştı.