Uzun senelerden beri TV8 ekranları üzerinde paylaşılmakta olan O Ses Türkiye isimli programa, yeni sezona başlamış olacak. Yeni sezon ile alakalı ilk fragmanının paylaşılmış olduğu bu popüler yarışma programında herkesi çok fazla şaşırtmakta olan bir değişiklik yapıldığı görüldü. Jüri üyeleri için bir sürpriz yapmış bulunan Acun Ilıcalı, bundan sonraki dönem içerisinde yarışma içinde ”Jüri bloklama butonu” yer alacağını ifade etti.

O Ses Türkiye isimli popüler yarışma programı, 5 Ekim Cumartesi akşamında ekranlara gelmek için hazırlık yapıyor. Acun Ilıcalı tarafından moderatörlüğünün yapılmakta olduğu bu yarışma içerisinde jürinin üyeleri tekrar Beyazıt Öztürk ile birlikte Hadise, Seda Sayan ve de Murat Boz olarak karşımıza çıkacak.

Yeni sezonla alakalı fragmanı paylaşılmış olan bu yarışma esnasında jüri üyelerini çok fazla şaşırtmış olan bir yenilikte gelmiş oldu. O Ses Türkiye isimli popüler yarışma programının yeni sezonu içerisinde jüri üyeleri bir tane yarışmacıya dönmesini istememekte oldukları öteki jüri üyelerini bloklayabiliyor olacak. Meydana gelen bu değişikliği açıklamış olan Ilıcalı açıklamasında; ”Önünüzde farklı butonlar yer alıyor. Bunlar ise sizin belki de şampiyonluğa gidebilecek yolunuzu hazırlıyor olacak. Bu butonu kullanarak rakip jürileri bloklayabilmektesiniz” ifadelerine yer verdi.