Başarılı şarkıcılardan biri olan Sıla Gençoğlu ile bir ara aşk yaşamış olan ve şu zamanlarda ise şiddetten dolayı mahkemelik hale gelen Ahmet Kural, avukatlık yaptığı bilgisine ulaşılan Gizem Çağla Çelik’le de aşk yaşamaya başlamış bir halde. Sıla’yla aşk yaşamakta olduğu dönem içerisinde şarkıcıya karşı aşk dolu bakışları sayesinde gündeme gelmiş olan Ahmet Kural, bu defa ise yeni ilişkiye başladığı sevgilisine bakışından dolayı isminden söz ettirmeye başladı.

Çağla Gizem Çelik ise ‘Baba Parası’ isimli sinema filminin çekimlerinden dolayı zamanının çok büyük bir kısmını set içerisinde geçirmekte bulunan Ahmet Kural’a bir ziyarette bulundu. Çekimlere kısa bir süre ara vermiş olan Kural da kendisini ziyaret amacıyla gelmiş durumdaki sevgilisiyle çay içerek muhabbet etti. Arkadaş grubu ile oturup sohbet etmiş olan çift arasından Kural, bir ara yanına gelen sevgilisinden de gözlerini hiç bir şekilde alamadı.

Başarılı durumdaki oyuncu Ahmet Kural’ın söz konusu bu bakışlarıyla birlikte Sıla ile aşk yaşamakta olduğu dönemlerde şarkıcının doğum günü esnasında ona aşk dolu bakışlarını yeniden akıllara getirmiş oldu.