Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli program ile birlikte yıldızı parlamış olan Bülent Emrah Parlak, 10 seneden beri bozmamış olduğu imajını değiştirme kararı aldı ve bıyığını kesmiş bulundu. Söz konusu popüler oyuncu yeni imajından dolayı da takipçilerinin adeta diline düşmüş oldu.

Seneler öncesinde ekranlarda karşımıza çıkan ”Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli programla başarısından çok sık bir şekilde söz ettirmiş olan ve senelerdir rol almış bulunduğu dizi ve filmler sayesinde başarısından dolayı gündeme gelmeye devam eden oyunculardan Bülent Emrah Parlak, 10 senedir kullanmakta olduğu bıyıklarını da kesme kararı aldı.

Yeni başlayacak olduğu bir proje amacıyla bıyıklarını kestirmiş olduğu konusunda düşünceler oluşmaya başlayan başarılı durumdaki oyuncu, bıyıksız olarak paylaşmış olduğu ilk fotoğrafını ise ”Yorumsuz” şeklindeki bir not ilave ederek paylaştı. Oyuncu geçmiş olduğumuz gün de değişik bir yere baktığı esnada çektirmiş olduğu fotoğrafını da siyah beyaz bir şekilde paylaştıktan sonra takipçilerinin dillerine düşmüş oldu.

Oyuncunun paylaşmış olduğu bu fotoğrafını da görmüş olan takipçileri yorumlara; ”Sakalların nasıl gittiğine bakıyor” ile birlikte ”Kesmiş olduğun o bıyığı hemen yerine koy ya lütfen” yorumlarının yanı sıra ”Soy isminin hakkı böyle olsa gerek” ifadeleriyle yorumlar gerçekleştirildi.