‘Mamasita’ adına sahip yeni çıkartmış olduğu kıpır kıpır single parçası ile Emrah USEINOV Balkanlardaki en fazla konuşulan sanatçılar arasına girmeyi başardı. Dinleyen herkesi oynatan bu popüler şarkının hit olmasının sonrasında ise Emrah USEINOV özel bir klip çekerek müzik severlerin beğenisine sundu. REAN NEZİROVIÇ’in düzenlemesi ile birlikte aranje edilmiş bu şarkının klibi ise SALI DESIGN tarafından çekilmiş oldu

Uzun senelerden beri ülkemizde yapmış olduğu arabesk ve hareketli şarkıları sayesinde popüler hale gelmeyi başaran Cansever DALIPOVA’nın yapımcılığı ile dinleyicilerle buluşturulan bu çok önemli şarkı çok yakın bir zamanda dillere düşecek ve herkes tarafından söylenecek gibi duruyor. Daha önceki dönemlerde Cansever ile çok özel bir düet yapmış bulunan Emrah USEINOV söz konusu bu düet şarkısıyla da Balkan ülkelerinin tamamında hit olmayı başarmıştı.

Cansever Kimdir?

Fantezi tarzındaki müziğin en güçlü seslerinden bir tanesi olarak tanınmaktadır Cansever, 1967 senesindeki Temmuz ayı içerisinde Makedonya’da yer alan Veles kentinde 7 tane çocuk bulunan ailede en ufak çocuk olarak dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi ise Dzansever Dalipova olarak bilinmektedir. Ben Ne Günler Gördüm ile Yollar Hasta Ben Yorgunum isimli albümleri sayesinde ülkemizde popülerliğini sağlamıştır.