Game of Thrones isimli dizi içerisinde Sansa Stark isimli karakterle çok büyük bir büyük beğeni toplamayı başaran güzel durumdaki oyunculardan Sophie Turner, eşi ile birlikte dublörü arasında meydana gelen çok ilginç olayı açık bir şekilde anlattı.

Game of Thrones ismine sahip popüler dizi içerisinde Sansa Stark adlı karakter ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran İngiliz oyunculardan Sophie Turner, eşi olan Joe Jonas ile birlikte dublörü olarak filmde yer alan Laura Butler konusunda çok ilginç bir itiraf gerçekleştirdi.

Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde ünlü durumdaki şarkıcılardan Joe Jonas’la dünyaevine girme konusunda bir karar almış olan Turner, eşi Joe Jonas’ın kulisle ilgili ziyareti esnasında yapmış olduğu hatayı da açık bir şekilde paylaştı.

Turner, kocası olan Joe jonas’ın, kulise girmiş olduğunda dublörü olarak filmde görevli olan Laura Butler’ı kendisi sanmış olduğunu ve öpmeye çalışmış olduğunu açık bir şekilde anlattı.

Sophie Turner’ın dublörü olarak görevli bulunan Laure Butler da, Turner’ın kocasının kendini öpmeye çalışıyor olmasını ‘Ben o durumu bir iltifat şeklinde algıladım. Ne kadar da güzel bir iltifat’ ifadeleri ile açık bir şekilde yorumladı.