Geçmiş olduğumuz günler içerisinde, Milano Moda Haftası esnasında podyumda yer alan Kanada asıllı modellerden Winnie Harlow, defile tamamlandıktan sonra dönüş yolu üzerinde yaşamış olduğu bir problemi takipçileri ile paylaştı.

First Class içerisinde yer bulamadığından dolayı ekonomi sınıfı ile seyahat etme mecburiyetine kalmış olan Harlow, uçak içerisinde uyuduğu esnada çekilmiş bir tane pozunu paylaşıp, ekonomi sınıfı ile seyahat gerçekleştirmenin aslında ne kadar zor bir şey olduğundan söz etti. Ayaklarını hemen yanında yer alan koltuğa koymuş olduğu görülmekte olan Harlow’un, ekonomi sınıfıyla alakalı şikayette bulunduğu fotoğraf, takipçileri tarafından da çok yoğun bir eleştiri yağmuruna tutulmuş oldu.

Takipçileri ise Harlow’un yapmış olduğu bu paylaşımın altına; ‘İnsanlar sürekli olarak bu şekilde yolculuk yapmaktalar, ne kadar da abarttın’ ile birlikte ‘Seni gidi zavallı şey, yanında yer alan koltuğu da satın alarak hiç kimse oturamasın diye oraya ayağını mı koydun? Yani bizler gibi sıradan olan insanlar yanına hiç bir şekilde gelemesinler diye’ benzerinde çok sert yorumlar yazdılar

25 yaşında bulunan model, Daily Mail isimli gazetede bile haber olduğunu gördükten sonra, şikayet etmemekte olduğunu, fazlasıyla yorgun bir durumda bulunduğunu, first class bir şekilde uçmanın aslında ayrıcalık olduğu konusunda düşüncesinin bulunmadığını da açıklamak mecburiyetinde kalmış oldu.