Ünlü durumda bulunan mankenlerden Adriana Lima tuvalet içerisinde vermiş olduğu çok cesur bir poz ile Instagram platformunu adeta salladı. Adriana Lima’nın mini eteği ile çekilmiş olduğu tuvalet pozu da dakikalar içerisinde binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Victoria’s Secret’in eski meleklerinden biri olan Adriana Lima sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yeni bir paylaşım ile dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı.

Adriana Lima ”Londra içerisinde çok özel bir gündü, kız arkadaşım ile beraber bugün onun yeni kabiliyetini, fotoğrafçılığını öğrenmiş oldum! Yeteneğinin çok daha fazla gelişmesini görmek amacıyla da çok fazla sabırsızlanıyorum! Bir de güzel bir moda mağazası bulunuyor, herkesin mutlaka bir göz atmasının gerekli olduğuna inanmaktayım.” şeklindeki bir not yazarak paylaştı.

Bu fotoğrafı ayrıca renkli ve siyah beyaz bir şekilde 2 defa paylaştı.

Yıldız bir durumda bulunan model bu defa ise, kendisinin de bizzat yapacak olduğu bir bağışla ilgili olarak objektif karşısına geçmiş oldu. Adriana Lima, siyah beyaz konseptine sahip olan çekim esnasında çırılçıplak bir şekilde poz vermiş, gönderisinin alt kısmına ise ”Paylaşma konusunda özgür ol” şeklinde bir not yazmıştı.