Denizli ili içerisinde yoldan çıktığı açıklanan hafif ticari bir arabanın devrilmesi sonrasında araçta yer alan 2 kişinin yaralandığı açıklandı. Araç içerisinde sıkışmış olan şahıslar olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden itfaiyeler tarafından çıkartıldı ve hızlı bir şekilde hastaneye yollandı.

Söz konusu bu kaza, Buldan ilçesinde yer alan Dımbazlar Mahallesinin yol kavşağının olduğu bölge üzerinde gerçekleşti. 20 RF 061 plakasına sahip aracın şoförü Erdal Birgül ani bir şekilde direksiyon kontrolünü yitirip devrilmiş oldu. Şoför ile beraber ismi halen tespit edilemeyen bir tane şahıs olmak üzre 2 şahsın araç içerisinde sıkıştığı bilgisine ulaşıldı. Olayın farkına varan çevrede yer alanlarının itfaiye ekiplerine ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden itfaiye ekipleri hızlı bir şekilde araç içerisinde sıkışmış durumdaki 2 kişiyi de kurtarıp yine olay yerine intikal eden sağlık ekiplerine teslim etti.

Yaralı durumdaki vatandaşlar olayın gerçekleşmiş olduğu yerdeki ilk müdahalelerinin hemen sonrasında hastaneye götürülürken araç içerisinde maddi bir hasar meydana geldiği bilgisine ulaşıldı.