Pınar Tevetoğlu ile birlikte Megastar Tarkan, 13 Temmuz 2018 tarihi içerisinde kucaklarına almış oldukları kızları Liya’nın üstüne titremeyi sürdürüyor. Çift, geçmiş olduğumuz temmuz ayı içerisinde de Liya’nın 1. yaşını kutlamış oldu.

Bebekleriyle alakalı olarak her hususta ince eleyip sık dokumakta bulunan ikili, Liya’ya özel olarak açmış oldukları hesaba da yaş günü hediyesi şeklinde 1 milyon Türk Lirası tutarında bir para yatırmış. Tarkan, söz konusu bu hesap üzerinde kızı için para biriktirmeyi sürdürecekmiş.

Bu esnada Tarkan 20 ila 27 Eylül 2019 tarihlerinin arasında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verecek olduğu 6 tane konser öncesinde kampa girmiş bir durumda.

Son günler içerisinde ünlü isimlerin arasında moda hale gelen ketojenik diyeti uygulamaya başlamış bulundu. 15 gün içerisinde tam tamına 3.5 kilo vermiş olan megastar diyetin mevcut durumdaki şartlarına da harfiyen uymakta. Karbonhidrat ile birlikte şeker ve de undan tamamen uzak durmakta. Sebze ile birlikte protein ve çok daha yararlı yağları tüketmeye başladı. Vücut üzerinde yer alan ödemden kurtulabilmek amacıyla günaşırı masaj yaptırmaya başlayan Tarkan birer saat boyunca yürümenin yanı sıra yüzüyor ve ayrıca bir de yoga yapıyor. Tarkan söz konusu bu diyeti 3 ila 4 aylık bir süre kadar uygulamayı sürdürdükten sonra bırakmış olacak.