Bir dönemler Show TV ekranları üzerinde paylaşılan ”Evleneceksen Gel” isimli programla ün kazanan gelin adaylarından Solmaz Çiros, almış olduğu kilolardan dolayı sosyal medyanın gündemine oturmuş bir durumda.

”Evleneceksen Gel” isimli program içerisinde sık bir şekilde göbek atmasından dolayı bilinen gelin adaylarından Solmaz Çiros, son hali ile takipçilerinin dillerine düşmüş oldu. Hayallerinden en büyüğünün İzmir Tepecik ilçesinde bir düğün yapmak olduğunu açık bir şekilde ifade eden Solmaz, yayın sırasında her bir fırsatta kendini sahneye atmakta ve sonrasında ise dakikalar boyunca dans etmekteydi.

Program içerisinden ayrılmasının hemen sonrasında, TV 8 kanalındaki Aşk-ı Roman adlı dizi içinde rol alan Solmaz, şu zamanlarda da müzik piyasasına girmiş bir vaziyette. Evleneceksen Gel isimli programdaki fiziğinden hiç bir şekilde eser kalmamış olan Çiros, son zamanlar içinde kilolu durumlarından dolayı da sosyal medyanın gündemine oturdu.

Takip edenler Solmaz’a her bir fırsat içerisinde; ‘Balinaya dönmüşsün’ ile birlikte ‘Çok fazla kilo almışsın’ yorumlarının yanı sıra ‘Sen ne zaman bu denli şiştin!’ benzerinde yorumlar yapmaya devam ediyor.

Takipçilerinden bazıları ise daha fazla ileri gidip; ‘Hamile mi kaldın? Bu söz konusu göbeğin farklı açıklaması olması mümkün değil’ benzerindeki yorumlar dahi yazdı Instagram platformu üzerinden yapmış olduğu canlı yayınlardan dolayı da isminden söz ettirmiş olan Solmaz, bir dönemler göğüslerini açarak takipçilerine göstermesinden dolayı fazlasıyla konuşulmuştu.

Ayrıca Solmaz’ın tek bir skandal videosu hiç bir şekilde bu değil. Solmaz Çiros, farklı bir video içerisinde, kız arkadaşı ile beraber +18’lik hareketler yapıp çok büyük bir tepki toplamış idi.