Aynanın karşısına geçerek poz vermiş olan Şeyma Subaşı’nın, ten rengine sahip bluzunun alt kısmına sütyen giymemiş olması dikkatleri çeken bir noktaydı.

Acun Ilıcalı’dan çok sürpriz bir biçimde boşanma kararı aldıktan hemen sonra İtalyan asıllı DJ’lerden Guido Senia’yla aşk yaşamaya başladığı konusunda gündemde yer alan Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden de bir türlü kopamamakta. Subaşı, tatilden tatile koşmaya devam ederken Instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmiyor. En son sevgilisinin yanına Ibiza’ya kadar gitmiş olan Subaşı, ordan ise Guido ile beraber Londra’ya geçiş gerçekleştirmişti. Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden patlaşmış olduğu son pozundan dolayı da adeta ağızları açık bırakmayı başardı.

İngiltere de yer alan turistik yerleri dolaşmaya devam eden Subaşı ile birlikte sevgilisi, geçmiş olduğumuz günler içerisinde İngiliz bayrağına basarak bir poz vermişti. Kendisine yapılmış olan tepkilere hiç bir şekilde aldırış etmemekte olduğu görülen Subaşı’nın son yapmış olduğu paylaşımı da gören herkesi şaşkına çevirdi. Aynanın karşısına geçerek kendisini çekmiş olan Subaşı, ceketin alt kısmına giymiş olduğu ten rengine sahip bluzla herkesin dikkatlerini çekmeyi başardı. Subaşı’nın ilk bakıldığı zaman üstüne hiç bir şey giymemiş şeklinde bir algı veren bluzun alt kısmına sütyen takmamış olması ise çok fazla dikkat çeken farklı bir detay.