Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşanma kararı aldıktan hemen sonra aşk yaşamaya başladığı İtalyan asıllı sevgilisi Guido Senia’dan da ayrılmış bir durumda. İkili kullanmakta oldukları sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini de takipten çıkarmış bir durumda.

Şeyma Subaşı, çok uzun senelerden beri aşk yaşamakta olduğu Acun Ilıcalı’yla tam olarak 15 aylık bir süre zarfında evli kaldıktan sonrasında tek bir celseyle boşandı. Subaşı, ayrılma kararının üzerinden çok kısa bir zaman geçmişken İtalyan asıllı DJ’lerden biri olan Guido Senia’yla aşk yaşamaya başlamış ve ilişkisini de gözler önünde yaşamayı tercih etmişti. Subaşı’nın aşk konusunda yüzü yine gülmüş değil.

Uzun bir zamandan beri aşk yaşamaya devam ettiği ve aşkı uğruna İtalyanca öğrenmeye başlamış olan Şeyma Subaşı, sevgilisinden ayrılmış bir durumda.

Her bulmuş olduğu fırsatta soluğunu hemen sevgilisinin yanında almaya başlayan Subaşı ile birlikte DJ’lik yapan sevgilisi sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini takipten çıkartmışken beraber çekilmiş oldukları fotoğrafları da halen hiç bir şekilde silmedi.

Şeyma Subaşı çok fazla gezdiği için çocuğunun eğitimi ve ihtiyaçları konusunda yanında olamadığından dolayı çok fazla tepki çekmiş ve hakkında pek çok yorum da yapılmıştı.