”Sevda Tokatı” adlı şarkısı ile gündeme gelmiş olan şarkıcılardan Sevda Demirel, geçmiş olduğumuz gün gitmiş olduğu alışveriş merkezinden çıktığı esnada muhabirlerle uzun bir zaman boyunca sohbet etti. Demirel, geçmiş olduğumuz günler içerisinde kendisini görüntüleme konusunda isteği bulunan muhabire şiddet uyguladığından dolayı magazinde çok geniş bir yer bulan sosyal medya fenomenlerinden biri olan Reynmen ile ilgili de konuşma gerçekleştirdi.

Eski dönemlere nazaran çok daha sessiz ve çok daha sakin bir şekilde yaşamayı tercih etmiş olduğunu ifade eden Sevda Demirel sonrasında ise; ”Görmüş olduğunuz gibi sevgilim ile değil bundan böyle köpeğimle yemeğe çıkmaktayım. Bundan böyle çok daha sessiz ve sakin bir şekilde yaşamaktayım. Avrupa ile alakalı projelerim bulunuyor uzun bir zaman boyunca Almanya’da kalmış olacağım. Ora sahnelerim olacak” ifadelerine yer verdi.

20 sene öncesinde Hande Ataizi’ne atmış olduğu tokattan dolayı senelerce konuşulmuş olan Sevda Demirel, geçmiş olduğumuz günlerde kendini kız arkadaşı ile görüntüleme konusunda isteği olan muhabire saldırıda bulunan Reynmen ile alakalı da ilk defa konuşmuş oldu. Demirel, Reynmen ile alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”Şu zamanlarda Reynmen’e tokat atasım gelmekte. Bir tane muhabire el kaldırmış olması fazlasıyla yanlış bir harekettir.”