Ünlü şarkıcılardan biri olan İsmail YK, yeni çıkartmış olduğu şarkısından dolayı sosyal medyayı adeta yerinden oynatmış bir durumda. Şarkısının sözleri Twitter üzerinde en fazla konuşulmaya başlayan konular arasına (TT) girmiş bir durumda.

Uzun bir zamandan beri sessizliğini korumaya devam eden İsmail YK, geçtiğimiz gün paylaşılmış olan şarkısından dolayı gündemin merkez noktasına oturmuş bir durumda. Geçtiğimiz gün paylaşılmış olan bu şarkı tam tamına 315.575 tane izlenme almış bir vaziyette. Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar ise söz konusu bu şarkının üstünden çeşitli paylaşımlar gerçekleştirdi.

Yapmış olduğu şarkılardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden İsmail YK’nın son çıkarmış olduğu ”Yala Dur” ismine sahip şarkısı da daha ilk günden gündem olmaya başladı. Paylaşılmış olan söz konusu bu şarkının nerdeyse yarısından fazla bir kısmında ‘yala dur’ ifadelerine yer veren İsmail YK yapılmış olan eleştirilerin hedef noktasında yer aldı. İsmail Yk ile alakalı olarak sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar ise; ”Memleket kaç gündür zangır zangır sallanmakta bunlar ise nelerin peşinde” şeklindeki bir yorum ile tepki göstermiş oldu.