Modacılardan biri olan Cengiz Abazoğlu’nun defilesi esnasında sahneye çıkmış olan başarılı şarkıcılardan Gülşen, fazlasıyla derin bir sırt dekoltesinin yanı sıra göğüs dekoltesi de bulunan kıyafetinen dolayı yürekleri hoplatmış oldu.

Ünlü ve başarılı modacılardan biri olan Cengiz Abazoğlu, Çırağan Sarayı içerisinde Sonbahar – Kış 19 / 20 defilesi düzenledi. Fazlasıyla güzel ve başarılı modellerin podyum üzerinde yürümekte olduğu defilede şarkıcılardan Gülşen de sahne almış oldu. Başarılı durumdaki sanatçının giymiş olduğu cesur kıyafeti de herkesi şaşkına çevirmiş oldu.

Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı, derin bir sırt dekoltesinin yanı sıra göğüs dekoltesinden dolayı da bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Gülşen, sahneye hazırlandığı esnada çektirmiş olduğu fotoğrafları da sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden açık bir şekilde paylaştı. Gülşen, fazlasıyla cesur bir durumda bulunan göğüs dekoltesine sahip elbisesi ve pozlarından dolayı da takipçilerinden de tam bir not almayı başardı. Bir tane çocuk annesi olan Gülşen, tamamen düzgün bir durumdaki fiziğinden dolayı da podyuma çıkmış olan mankenleri hiç bir şekilde aratmadı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan Gülşen, son dönemler içerisinde kilo alamadığı yönünde ortaya çıkmış olan iddialarla ilgili olarakta ”Poponuzdan bir şeyler uydurmayın” ifadelerine yer vermişti.