Ünlü rapçilerden biri olan Şehinşah sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu mesajda bir şarkısı içerisinde geçmekte olan sözlerden dolayı gözaltına alınmış olduğunu ifadesinin alınmasının hemen sonrasında da serbest kalmış olduğu konusunda bir duyuru paylaştı.

Rapçilerden Şehinşah Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile gözaltına alınmış olduğu konusunda bir duyuru paylaştı. Sabah saatlerinde evine gelmiş olan polis ekipleri tarafından tarafından gözaltına alındığı konusunda bir açıklama gerçekleştiren Şehinşah, polis merkezi içerisinde ifadesinin alınmasından hemen sonrasında serbest kalmış olduğunu ifade etti. Şehinşah, gözaltına alınma nedeninin ise bir tane şarkısı içerisinde geçmekte olan sözler olduğu konusunda bilgi aktardı.

Ünlü durumda bulunan rapçi paylaşımı esnasında şu ifadelere yer verip; ”Sabah saatlerinde evime gelmiş olan polis ekipleri eşliğinde, bir tane şarkım üzerinde geçmekte olan sözlerden dolayı gözaltına alındım. Birkaç saat boyunca devam eden ifadenin hemen sonrasında ise daha şimdilerde vatan karakolundan salındım. Memur olan arkadaşlar da sağ olsun, konsere yetişebilmeme amacıyla ellerinden geldiği kadar hızlı oldular lakin prosedür gereğince çok fazla zaman aldı. Hızlı bir biçimde yola çıkacağız, geç kalmış olursam kusura bakmayın.” ifadelerine yer verdi.