Çıkartmış olduğu ‘Derdim Olsun’ ile birlikte ‘Ela’ adlı şarkılardan dolayı çok daha geniş kitlelere ulaşmış olan Reynmen lakabına sahip Yusuf Aktaş, geçtiğimiz gece yarısında kendini görüntüleme konusunda isteği bulunan muhabirlere saldırıda bulundu. Gözaltına alınmış olan Reynmen, polis arabası içerisinde kameralara gülüp poz vermiş oldu.

Bir tane mekan içerisinden çıktığı esnada Show Tv muhabirlerinin ”Nasılsınız, magazinle ilgili basına çok konuşmuyorsunuz. Biraz da olsa konuşabilir miyiz?” şeklindeki sorulara ani bir şekilde sinirlenmiş olan Reynmen sonrasında; ”İndirin hemen o telefonları” ifadelerine yer vererek tepki göstermiş oldu. Reynmen hemen sonrasında ise kendisini çekmekte olan UçanKuş TV muhabirinin elinde yer alan telefonu zorla alıp görüntüleri silmek için çalıştı.

Kendisini görüntüleme konusunda isteği olan basın mensuplarına saldırıda bulunan Reynmen karakolluk hale geldi
Gerilimden hemen sonra sinirlerine hakim olamamış bulunan Reynmen, muhabir görevinde bulunan Akif Yaman’ı darp edip tokat atmış oldu. Darptan hemen sonra muhabirler olayın gerçekleşmiş olduğu yerden ayrılıp karakola giderek şikayetçi oldu.

Emniyet mensupları tarafından gözaltına almış olduğu Reynmen de Sarıyer Polis Karakolu’na götürülmüş oldu. Polis aracı içerisinde görüntülenmiş olan Reynmen, kameralara bakıp gülmesi de bütün herkesi şaşkına uğratmış oldu.

Kendisini görüntüleme konusunda isteği bulunan basın mensuplarına saldırı gerçekleştiren Reynmen karakolluk hale geldi