Yeniden birliktelik kararı aldığı sevgilisi Murat Boz’dan ayrı bir şekilde tatile çıkmış olan Aslı Enver, yaptığı özel paylaşımla da hayranlarını çok fazla heyecanlandırmış oldu. Enver’in fotoğrafı üzerinde yer alan tek taş yüzükle ilgili detay ise takipçilerinin dikkatlerinden hiç bir şekilde kaçmış değil.

İstanbullu Gelin isimli popüler hale gelen dizinin yıldız oyuncularından bir tanesi olan Aslı Enver ile birlikte başarılı popçulardan biri olan Murat Boz çifti 2015 senesi içerisinde beraberliğe başladılar fakat söz konusu bu süre içerisinde tam tamına 2 kez ayrılıp sevenlerini çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmış oldular. İlişkileri için 3. kez şans vermiş bulunan popüler çift aşklarına kalmış oldukları yerden hiç bir şekilde ara vermeden devam ediyor.

Çiftin tekrardan barışmasını açıklamasının hemen sonrasında hayranları da artık düğün ile alakalı haberleri beklemeye başlamış bir durumda. Çok sık bir şekilde beraber görünmeye başlanan ünlü çift arasından Aslı Enver, arkadaşları ile Kıbrıs tatiline çıkmış bir durumda. Aslı Enver, tatil esnasında çekilmiş olan fotoğraflarını takipçileri ile paylaştığı esnada, bir fotoğrafı üzerindeki detay ise gören herkesi çok fazla heyecanlandırmış oldu. Güzel ev başarılı durundaki oyuncunun gün batımı pozunda parmağında yer alan tek taşlı bir yüzük ”Evlenecekler” şeklindeki ihtimali de akıllara getirmiş oldu.