Seren Serengil, geçmiş olduğumuz yıl çok daha görkemli bir düğünle evlenmiş olduğu şarkıcılardan Yaşar İpek’e şiddeti gerekçe göstererek dava açmış bir durumda. Tüp bebek yöntemini kullanarak hamile kalmış olan Seren Serengil, yaşamış olduğu zor günler içerisinde 6 haftalık olduğu bilgisi bulunan bebeğini yitirdi. Serengil’in ise dün gece yarısında çekilmiş fotoğrafı da gören herkesin yüreklerini burktu.

Küfür ile birlikte hakaret içeriğine sahip bir ses kaydı ortaya çıkartmış olan Seren Serengil, can güvenliğinin bulunmadığını da ifade ederek, Yaşar İpek tarafından şiddet görmekte olduğunu ve tehdit edilmekte olduğunu ifade etmişti.

Yaşar İpek ise tüp bebek yöntemini kullanarak hamile kalmış olan Seren Serengil’in, kendisine ait spermleri ile birlikte başka bir tane kadının yumurtalarını kullanıp hamile kalmış olduğunu ve kendisini kandırmakta olduğunu da ileri sürmüştü.

Yaşar İpek’le çok zorlu bir boşanma süreci içerisinde yer alan Seren Serengil, geçmiş olduğumuz gün fenalaşıp hastaneye kaldırılmış oldu. Çok zor günler geçirmekte olan Serengil, 4. defa düşük yapıp 6 haftalık olduğu açıklanan bebeğini yitirdi.

Yaşama bebeği ile tutunmuş olduğunu ifade eden ve tedavi süreci içerisinde kendisini bütün tehlikelerden uzak tutmaya çalışan Serengil, bebeğinin yitirmiş olduğunu öğrendikten sonra da gözyaşlarına boğulmuş oldu. Serengil’in hemen yanında yer alan bir tane arkadaşı da onun gece bir tane oyuncak bebekle uyuduğu esnada fotoğrafını çekerek paylaştı.