Denizli ili içerisinde bir kişinin balkonda yer alan çamaşır telinde asılı bir durumdaki okul üniformasını çalmış olması güvenlik kameralarına açık bir şekilde yansımış oldu. Şahsın niçin yalnızca okul formasını çalmış olduğu da halen belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Pelitlibağ Mahallesi içerisinde gerçekleşmiş oldu. Güvenlik kameralarının tarafından da saniye saniye görüntülenmiş olan bu olay esnasında, sokağa girmiş olan şahıs ilk önce etrafını iyi bir şekilde kontrol etti. Hemen sonrasında ise bir binanın ilk katında yer alan çamaşır teli üzerinde asılı bir durumda durmakta olan okul üniformasını gözüne kestirmiş olan şahıs, üniformayı hızlı bir şekilde telden çekti ve aldı. Şahıs bunun hemen sonrasında koltuğunun alt kısmına koymuş olduğu üniforma ile birlikte olayın gerçekleştiği yerden hızlı bir şekilde uzaklaştı.

Olayın yaşanmasının hemen sonrasında polis ekiplerini çağırmış olan ve adı konusunda bir bilgiye ulaşılamayan ev sahibi de söz konus ubu şahıstan şikayetçi olduğu için polis ekipleri tarafından özel bir soruşturma başlatılmış oldu.