Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2019 ila 2020 eğitim ve öğretim senesinin başlamış olmasından dolayı ilde yer alan tüm öğrencilerin Denizli Öğrenci Kartı’nı hızlı bir şekilde vize yaptırması konusunda bir uyarıda bulundu.

2019 ila 2020 eğitim ve öğretim senesinin başlamış olmasından dolayı yapılmış olan uyarı içerisinde Denizli Öğrenci Kartlarıyla alakalı vizenin mutlak suret ile yapılmasının gerekli olduğu, vizesi yapılmamış olan kartların kullanılamayacak olduğu da açıklandı. Denizli Öğrenci Kartlarının en son vizelerle alakalı tarihin ise 30 Eylül 2019 tarihine kadar olduğu açık bir şekilde ifade edilmiş oldu. Vizesi hiç bir şekilde yapılmamış olan Denizli Öğrenci Kartlarının 02 Ekim 2019 tarihi geçtikten sonra ise tamamen geçersiz bir kart olacağına da önemli bir şekilde dikkat çekilmiş oldu.

Vatandaşların vize ile alakalı işlemleri Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde yer alan Ulaşım Anonim Şirketine ait; eski Özel İdare Binası’nın tam karşısında yer alan Kart Dolum Merkezi, Bayramyeri Meydanında yer alan Kart Dolum Merkezi, Otogar’da yer alan Kart Dolum Merkezi, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Binasında yer alan Kart Dolum Merkezinden yaptırabilecek oldukları da ifade edildi.