Ünlü sanatçılardan Berkay Şahin’le 2016 yılı içerisinde nikah masasına oturma kararı alan Özlem Ada Şahin, birinci bebeğini de 2017 senesi içerisinde, ve 2. bebeğini de geçmiş olduğumuz Temmuz ayı içerisinde kucağına almış oldu. Çocuklarına göstermiş olduğu ilgi ile çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden Özlem Ada Şahin, düzgün bir durumdaki fiziğinden dolayı da bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden isimlerin arasında yer alan Özlem Ada Şahin şu zamanlarda eşi Berkay ve de kızları ile beraber tatil yapmakta. Sadece 2 ay gibi çok kısa bir zaman öncesinde doğum gerçekleştiren Şahin, geçtiğimiz gün üzerinde bikini alt kısmında da etek yer alan bir kombinle poz vermiş oldu. Fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış olan Özlem Ada Şahin, düzgün bir durumdaki vücudu ile herkesi mest etmeyi başardı.

Şahin’in fotoğrafının alt kısmına; ”Eski dönemlerde manken miydiniz, mükemmelsiniz” ile birlikte ”Doğum yapmış olduğunuza emin misiniz” ve de ”Gıptayla bakmakta olduğum tek anne” benzerindeki yorumlar yazıldı.

Çocuklarına düşkün olmasından dolayı takipçilerine de örnek olmayı başaran Özlem Ada Şahin, en son Ağustos ayı içerisinde yeni dünyaya gelen kızı Zeynep Mira’yla ilgili olarak 40 mevlidi yapmış idi. İlk kızı Arya’nın beslenmesi için de çok dikkatli davranan Şahin aynı zaman içerisinde Instagram hesabı üzerinden de sık bir şekilde yemek tarifleri paylaşmakta.