MasterChef Türkiye isimli program içerisinde korku dolu anlar yaşanmış oldu. 14. bölümün için dokunulmazlık sonucu açıklanmış durumdayken yarışmacılardan biri olan Orhan Eren, heyecanla bielikte stres sebebiyle bir baygınlık geçirmiş oldu.

MasterChef Türkiye isimli yarışma içerisinde dokunulmazlık oyunuyla alakalı sonuçlar paylaşıldıktan hemen sonrasında, Orhan Eren ani bir şekilde yere yığıldı. MasterChef Türkiye isimli programda yarışmacı olan Orhan’ın son günlerde gündür rahatsız olduğu, son bölümün çekimlerine başlanmadan önce hastane içerisinde serum aldığı öğrenildi. Somer Şef’te söz konusu bu yarışmacının sağlık durumuyla alakalı olarak bilgi aktararak, Orhan’ın sağlık durumunun şu anda iyi bir durumda olduğu, evde dinlenmekte olduğunu ve programa tekrardan katılacağını ifade etti.

ORHAN EREN Kim?

Orhan Eren şu anda 46 yaşında ve çok uzun senelerden beri sektörün içindeki yetenekli bir isim. İlkokul senelerinden bu yana çalışmalar gerçekleştiren Orhan Eren şu dönemlerde ise kendisine ait bir restoran işletmekte. Ortaokul ile birlikte liseyi açıktan bitirmiş olan Orhan Eren’in yarışma esnasındaki ilk kullandığı sözleri; ”Kambersiz bir şekilde düğün olmaz dedim ve hemen çıkıp geldim. Mutluyum, geri dönüş yapmak çok önemli, Her şey bitti dediğinizde hayat tekrardan başlıyor. Yemeği ütün herkes çok iyi biliyor ancak hayatta öğrenebilecek çok daha fazla şey bulunuyor.” şeklindeydi.