Denizli ili içerisinde kafasına poşet geçirmiş olan bir tane saldırgan, bir bayan kuaförünü pompalı tüfek kullanarak kurşunlamış oldu. Yaşamını yitiren veyahut yaralanan kimsenin olmadığı olay esnasında iş yeri üzerinde maddi hasarın gerçekleştiği açıklandı.

Söz konusu bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Akhan Mahallesi’nin Atatürk Bulvarı üstündeki bir bayan kuaförü içerisinde gerçekleşti. Akşam saatlerine doğru meydana gelen olay esnasında, görgü tanıkları tarafından iddia edilenlere bakılırsa tanınmamak amacıyla iş yerinin hemen ön kısmına gelmiş olan şahıs yanında yer alan pompalı tüfeği kullanarak iş yerinde yer alan cama 1 el ateş açtı ve kaçtı. Silahla ilgili sesleri duymuş olan çevrede yaşamını sürdürenler durumla ilgili olarak ilk önce polis ekiplerine hemen sonrasında ise iş yerinin sahibi olan G. R.’ye ulaşarak haber vermiş oldu. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden polis ekipleri iş yeriyle birlikte etrafında incelemeler gerçekleştirdi. Polis ekipleri hemen sonrasında olayı gerçekleştirmiş olan şahsı yakalayabilmek amacıyla çalışmalar başlatmış oldu.

Yaşamını yitiren veyahut yaralanın hiç kimsenin olmadığı olayla alakalı polis tarafından başlatılmış olan soruşturma halen sürüyor.