Denizli ilinde yer alan Bekilli ilçesi içerisinde gerçekleşen trafik kazası esnasında, önüne çıkmış olan köpeğe çarpmamak isteyen şoför arabasının direksiyon kontrolünü yitirdikten sonra otomobil şarampole uçmuş oldu. Söz konusu bu kaza esnasında ise 5 kişinin yaralandığı konusunda bir açıklama yapıldı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise bu kaza, Bekilli ile Çal ilçe karayolu üzerinde meydana gelmiş bir durumda. Halil İbrahim Çelik idaresinde bulunan 20 VB 725 plakasına sahip otomobil trafik üzerinde seyir durumundayken iddialara bakılır ise, karşısına ani bir şekilde köpek çıktı. Hayvana çarpmama konusunda uğraş gösteren şoför ani bir şekilde manevra yaptıktan sonra direksiyon kontrolünü yitirdi. Kontrolden çıktığı açıklanan otomobil ise hemen sonrasında şarampole doğru devrildi. Kaza esnasında araç içinde yer alan Ayşe ile birlikte Asım ve de Mukaddes Gürsoy’un yaralandıkları açıklandı. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere 112 Acil servis ekiplerinin yanı sıra itfaiye ekipleri de sevk edilmiş oldu.

Yaralı durumdaki vatandaşlar itfaiye ekiplerinin de yardımları ile araç içerisinden çıkartıldı. Hemen sonrasında ise ambulanslarla hızlı bir şekilde Çal Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Kazanın hemen sonrasında soruşturma başlatılmış olduğu ifade edildi.