Acun Ilıcalı ile birlikte Şeyma Subaşı’nın kızlarından Melisa bugün artık okullu oldu. Subaşı ise söz konusu bu özel anı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu.

Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan hemen sonra İtalyan asıllı DJ’lerden Guido Senia’yla yaşamaya başladığı aşktan dolayı çok fazla konuşulmakta bulunan Şeyma Subaşı, bugün ise kızı Melisa’nın okula başlamış olmasından dolayı çok büyük bir heyecan yaşamış oldu.

Sosyal medya platformunu aktif bir şekilde kullanmakta olan ve paylaşımlarından dolayı da gündemden hiç bir şekilde düşmemekte bulunan Subaşı, Melisa’yla yeteri kada ilgilenmediğinden dolayı da çok fazla eleştirilmekteydi. Geçmiş olduğumuz sene çok fazla sayıda seyahat ettiğinden dolayı Melisa’nın okula gidememekte olduğunu ifade eden Subaşı eleştirilerin hedef noktasında yer almıştı.

Boşanma işlemlerinden hemen sonra velayeti Acun Ilıcalı’ya verildiği açıklanan Melisa’nın okula başlamış olduğunu da tamamen duygusal bir not yazarak sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurmuş oldu. Şeyma Subaşı açıklamasında; ”Benim ufak bebeğim bugün okula başlayacak. İlk gün olduğundan dolayı fazlasıyla heyecanlıyım. Bu söz konusu heyecanı paylaşmış olan bütün öğrencilere de başarılar dilemekteyim. Kabul etmelisiniz ki Melisa resmen gözlerinizin önünde büyümüş oldu. Ve şimdi ise artık ilkokula başlamış oldu. Tüm öğrencilere okulları içerisinde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.