Meraklı bir şekilde beklenmeye başlanılan ve sunucu koltuğunda Kenan İmirzalıoğlu’nun oturacak olduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli programdan ilk görüntüler paylaşıldı.

Atv isimli kanalın en fazla izlenmekte olan yarışmalarından Kim Milyoner Olmak İster, yeni sunucusu ile izleyicileriyle buluşmuş olacak. Kenan Işık’ın geçirmiş olduğu talihsiz bir kazadan sonra sunucu koltuğu üzerine Murat Yıldırım oturmaya başlamıştı. Yıldırım ise yakında başlayaca olan yeni projelerinden Ramo’da yer alacağından dolayı programın sunuculuğunu bırakmış olduğu konusunda bir açıklama gerçekleştirmişti. Yarışmayı kimin sunacak olduğu çok büyük bir merak konusu haline gelmişken koltuğa oturacağı açıklanan sürpriz isim de kesinleşti.

İlgi ile izlenmekte olan yarışma içerisinde yeni yayın döneminde Yıldırım’ın yapmış olduğu görevli yakışıklı oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu üstlenmiş olacak. Yakışıklı ve başarılı bir durumda bulunan oyunculardan Kenan İmirzalıoğlu, geçmiş olduğumuz gün Levent’te yer alan bir Alışveriş Merkezinde objektiflere yakalanmış, çıkmış olan haberleri de doğrulayıp ”Kim Milyoner Olmak İster” adlı programı kendisinin sunacak olduğunu net bir şekilde açıklamıştı.

İmirzalıoğlu’nun sunacak olduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli programdan da ilk görüntüler açık bir şekilde paylaşıldı.