Şarkıcılardan Kibariye, geçmiş olduğumuz akşam üzer Halil Sezai’yle birlikte İstanbul Harbiye içerisine bir konser verdi. Sahneden önce soruları cevaplamış olan ikili arasından Kibariye, eşiyle alakalı olarak sorulan bir sorunun karşısında tepki gösterdi.

Konserden hemen önce basın mensupları ile konuşma gerçekleştiren iki tecrübeli şarkıcı açıklamalarında; ”İlk kez birlikte sahne alacağız ancak bu hiç bir şekilde son olmayacak” ifadelerine yer verdi. Hayranları için çok özel bir sürpriz haberi vermiş bulunan Kibariye ayrıca; ”Halil Sezai’nin aslında o denli bir leziz bir ses rengi bulunuyor ki, ağlamamak hiç bir şekilde olanaklı değil. Oyunculukta yapmakta. Oyunculukla alakalı benim de bir merakım bulunuyor. Ricada bulundum birlikte bir tiyatroda oynayabilelim diye, kafamızda fazlasıyla güzel şeyler bulunuyor.” ifadelerine yer verdi.

Kibariye’ye ayrıca; ”Bodrum’da yer alan 3 milyon Türk Lirası tutarındaki evinizi eşinizin borçlarından dolayı 1 milyon Türk Lirası tutarındaki bir ücrete satmış olduğunu haberleri doğru mu” şeklinde bir soru yöneltildi. Kibariye açıklamasında; ”Yok asla o şekilde bir şey. Benim ağzımdan çıkmamış olan hiçbir şeye kesinlikle inanmayın” ifadelerine yer vererek röportajı bitirdi.