Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, 17 Eylül Salı gününde Denizli iline gelmiş olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli ilinde yer alan Merkezefendi ilçesi içerisinde bir takım açılışın yanı sıra çeşitli incelemelerde bulunmak amacıyla Denizli iline bir ziyaret gerçekleştirecek. Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran tarihi içerisinde yaşamını yitirmiş olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Denizli Milletvekili görevinde bulunan Kazım Arslan’ın adının verildiği açıklanan Selçukbey Mahallesi üzerinde yer alan ‘Kazım Arslan Parkı’nın açılış işlemlerini de saatler 12:00’yi gösterirken gerçekleştirmiş olacak. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, ayrıca bu açılış esnasında halka da hitap ediyor olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Denizli iline gelecek olmasından çok büyük bir mutluluk duyduğunu açık bir şekilde ifade eden Merkezefendi Belediyesinin Cumhuriyet Halk Partisinden seçilen Belediye Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan açıklamasında; ”Genel Başkanımız bir kaç gün sonra 17 Eylül Salı gününde Denizli ilinde yer alan hemşehrilerimizle buluşmuş olacak. Kılıçdaroğlu, ani bir şekilde vefat ederek aramızdan ayrılmış olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Denizli Milletvekili görevinde bulunan Kazım Arslan’ın adını vermiş olduğumuz parkın da açılışını yapacak” ifadelerine yer verdi.