Denizli ilinde gerçekleşen trafik kazası esnasında, kontrolden çıktığı açıklanan bir otomobil şehir içinde yolcu taşımacılığı gerçekleştiren bir minibüsün altına girmiş oldu. Akıllara sığmayan bu kaza esnasında 2 kişinin yaralandığı açıklandı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu kaza Pamukkale ilçesinde yer alan Üçgen Köprülü Kavşak üzerinde gerçekleşti. Haydar T., idaresinde bulunan 20 M 0461 plakasına sahip şehir içinde yolcu taşımacılığı gerçekleştiren bir minibüsle Yusuf B.’nin idaresinde bulunan 48 VH 484 plakasına sahip otomobil aynı istikamette seyir halinde oldukları esnada halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı çarpıştı. Kazanın etkisiyle hızlı bir şekilde kontrolden çıkmış olan otomobil dolmuşun alt kısmına girip bir müddet boyunca da sürüklendi. Altında yer alan otomobille sürüklenmeye devam eden minibüs ise aydınlatma direğine yan bir şekilde çarpıp durabildi. Kazadan hemen sonra çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla olayın gerçekleştiği yere çok fazla sayıda polisle birlikte sağlık ekibi ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Kaza esnasında her 2 tane araç şoförü de yaralanmış oldu. Olayın gerçekleştiği yere intikal eden ekipler otomobilin içinde sıkışmış olan şoförü itfaiye ekiplerinin yaklaşık olarak 20 dakika boyunca devam eden müdahalesinden sonra anca çıkartılabildi. Yaralı şoförler hemen sonrasında ise ambulanslarla birlikte hızlı bir şekilde hastanelere götürüldü.

Kaza sırasında minibüsün boş bir durumda bulunması muhtemel bir facianın önüne geçmiş durumdayken, kazayla alakalı olarak başlatılmış soruşturma ise sürüyor.