Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 kanalının senelerdir klasik bir duruma gelmiş olan yarışma programlarından O Ses Türkiye 5 Ekim Cumartesi gününde saatler 20:00’yi gösterirken yeniden ekranlara gelmeye başlayacak. Sunucu olarak tekrar Acun Ilıcalı’nın yer aldığı söz konusu bu popüler yarışmanın jüri kadrosu içerisinde de bir değişiklik söz konusu değil.

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde jüriye dahil olmuş bulunan Beyazıt Öztürk ile birlikte Seda Sayan’ın yanı sıra Hadise ile Murat Boz ise, yeni sezon içerisinde de jüri koltukları üzerinde yer almayı sürdürecek. O Ses Türkiye 2019 isimli popüler durumdaki yarışma programının ilk seçimleriyle birlikte stüdyo çekimleri de 27 Eylül Çarşamba gününde resmi bir şekilde başlamış oldu. O Ses Türkiye 2019′ isimli programın sunucu koltuğunda da eğlenceli kişiliği sayesinde tanınmış olan Acun Ilıcalı yer alıyor olacak.

O Ses Türkiye isimli programın 8. sezonda final programı da 27 Ocak 2019 Pazar gününde gerçekleştirilmiş ve Murat Boz’un takımı içerisinde yer almakta olan Ferat Üngür’ün şampiyon olduğu açıklanmıştı.