Acun Ilıcalı’dan neden ayrılmış olduğu konusunda dedikodular devam ederken, İtalyan asıllı DJlerden Guido Senia ile yeni bir aşka başlayan Şeyma Subaşı konusunda tekrar bomba bir iddia ortaya atılmış durumda.

Ortak olduğu Healthyish Cafe isimli mekan hariç farklı geliri bulunmayan ve lüks gezilerine yine de hiç bir şekilde ara vermemiş olan Subaşı’nın, 3,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikaye kısmında 24 saatlik paylaşmış olduğu bir reklamla ilgili çok yüksek bir ücret talep ettiği ileri sürüldü.

İddialara bakılır ise Subaşı, Acun Ilıcalı’dan her ay 125.000 Türk Lirası tutarında bir nafaka almaktayken bir tane markayı Instagram profilinin hikaye bölümünden paylaşmak amacıyla da 120.000 Türk Lirası tutarında bir para istiyor. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan hemen sonrasında bir uygulama aracılığıyla kıyafetlerini de satışa çıkartmış olan Şeyma Subaşı’nın ”Verilen nafaka yetmiyor!” şeklinde çıkan dedikodularının hemen sonrasında ortaya çıkmış reklam ücretiyle alakalı iddia da ağızları açık bırakmış oldu.

Magazin kulisleri içerisinde konuşulmakta olan bir bilgiye bakılırsa da Subaşı’nın sadece birkaç saniye gözükecek olduğu bir reklam filmi içerisinde yer alması da adeta bir servet gibi.

Şeyma Subaşı’yla görüşme gerçekleştiren çok ünlü bir şirket Subaşı’nın isteğini duyduktan sonra çok şaşırdı. İddialara bakılır ise Subaşı, sadece birkaç saniye boyunca görünecek olduğu bir reklam filmi üzerinden nerdeyse 1 milyon Türk Lirası tutarına yakın bir istekte bulundu.