Denizli ili içerisinde inşaatın en üst katında işçilerin ani bir şekilde halaya başlamaları çok ilginç görüntüler oluşturmuş bir durumda. Vatandaşlardan bir tanesinin cep telefonu kamerasıyla çekmiş olduğu görüntüye bakıldığında inşaatın en üst katında 5 tane işçi halay çektiği esnada, öteki işçilerinde onlara hiç bir şekilde aldırmadan çalışmalarını sürdürdükleri görüldü.

İlginç durumda bulunan bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Çamlaraltı Mahallesi içerisinde yapımı halen süren 4 kattan oluşan bir tane inşaatın en üst kat kısmında meydana geldi. İnşaatın 4. katla alakalı seviyesinin yapımı esnasında işçiler telefonları üzerinden açmış oldukları müzikle ani bir şekilde halay çekmeye başladılar. Eline bir tane mendil almış olan işçilerden bir tanesi halay başı olmuşken, öteki 4 tane işçi ise kendisini etraftan izlemeye başlayan vatandaşlar ile birlikte çalışma arkadaşlarının şaşkın durumda bulunan bakışlarına aldırış etmeden halaya geçti. Kafalarında yer alan baretler ile halay çekmeye başlayan işçileri görmüş olanlar da kahkahalara boğulmaya başladı. Yerden onlarca metrelik yüksek bir kısımda işçilerin halay çekmiş olduğunun farkına varan bir tane vatandaş ise hemen cep telefonuna sarıldı ve o anları ölümsüzleştirdi.

Çekilmiş olan görüntünün sosyal medya üzerinde paylaşılmasının hemen sonrasında altına yazılan yorumlarda en az görüntünün olduğu kadar gören herkesi de çok fazla güldürdü.