Hamilelikle alakalı son ayına girmiş olan başarılı oyunculardan Hazal Kaya, karnı burnunda bir şekilde Altın Koza Film Festivali’ne katılım sağladı. Eşi olan Ali Atay ile birlikte objektiflere poz vermeyi de ihmal etmeyen Kaya’nın keyfi ise fazlasıyla yerinde gibi gözüktü.

5 sene boyunca devam eden ilişkilerini nikah masasına taşıma konusunda bir karar alan ve çok kısa bir zamandan sonra bebeklerinin dünyaya geleceği bilgisine ulaşan oyunculardan Hazal Kaya ile birlikte Ali Atay dünyaya gelecek oğulları Ali Fuat’ı kucaklarına alabilmek amacıyla gün saymaya başladı.

Hamilelik döneminin son ayına girmiş olan başarılı ve güzel durumdaki oyuncu Hazal Kaya, ilk önce bir alışveriş merkezi içerisinde daha sonrasında ise Altın Koza Film Festivali esnasında boy göstermiş oldu. Hayranları tarafından gelen fotoğraf çektirme isteklerini hiç bir şekilde kırmamış olan Kaya, bütün hayranlarıyla da teker teker fotoğraf çekildi.

Hamilelik döneminde artık son aya girmiş olan Hazal Kaya, doğal bir şekilde almış olduğu kilolardan dolayı takipçilerinden de yüzlerce sayıda yorum almış oldu. Fakat söz konusu bu yorumların hiç bir tanesi de olumsuz bir durumda değildi. Kaya’ya kendisini takip edenler; ”Fazlasıyla yakışmış sana maşallah” şeklinde pek çok yorum yaptı.