Ünlü durumdaki komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz geçmiş olduğumuz akşam üzerinde sevgilisi Defne Samyeli ve yakın dostlarından biri olan Ozan Güven’le Etiler’de objektiflere yakalandı. Magazin muhabirleri ile sohbet etmiş olan Yılmaz, sosyal medya fenomenlerinden biri olan Reynmen’in bir tane muhabiri darp etmiş olmasıyla alakalı sorulara da yanıt verdi ve, Reynmen’le herhangi bir akrabalığının bulunmadığını ifade etti.

Milliyet tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Çıkış esnasında yeni filminin vizyona girmesi için az kalmış olduğunu ifade eden Cem Yılmaz’a, yeğeni olduğu konusunda iddialar ortaya atılan ”Reynmen” lakabına sahip YouTuber arasında yer alan Yusuf Aktaş’ın, geçmiş olduğumuz günlerde magazin muhabirlerinden bir tanesini tokatlayarak darp etmesi sorusu soruldu. Ünlü durumda bulunan komedyen açıklamasında; ”Yeğenim mi? O da nerden çıktı! Muhabir arkadaşımız için de geçmiş olsun dilemekteyim” şeklinde bir karşılık verdi.

Bir tane mekandan çıktığı esnada Show Tv muhabirlerinin ”Nasılsınız, magazin basını için çok fazla konuşmamaktasınız. Biraz konuşabilmemiz mümkün mü?” şeklindeki sorulara ani bir şekilde sinirlenmiş olan Reynmen; ”İndirin hemen o telefonlarınızı” ifadelerine yer vererek tepki göstermişti. Reynmen hemen sonrasında kendisini çekmekte olan UçanKuş TV muhabirinin elinde yer alan telefonunu zorla alıp görüntüleri de silmek için çalıştı. Gerilimden sonra sinirlerine hiç bir şekilde hakim olamamış olan Reynmen, muhabir görevinde bulunan Akif Yaman’ı darp etti ve sonrasında ise tokat attı. Darptan hemen sonra muhabirler olayın yaşandığı yerden ayrıldı ve karakola giderek şikayetçi oldular.