Hande Doğandemir, arkadaş grubu ile birlikte paylaşmış olduğu Instagram fotoğrafında bir Photoshop yaptı. Gerçeği ise fotoğrafta yanında yer alan arkadaşlarından biri olan Aslı İnandık ortaya çıkartmış oldu.

Sergilemiş olduğu oyunculuğu ile birlikte güzelliğinden dolayı da isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Hande Doğandemir Instagram platformu üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflarındaki pozlarından dolayı da çok fazla dikkat çekmekte.

Geçmiş olduğumuz gün içerisinde Hande, kalabalık bir arkadaş grubu ile beraber bir tane koltuğun üstüne yayıldı ve bu şekilde bir poz verdi. Bu söz konusu fotoğrafı instagram platformu üzerinde paylaşmadan hemen öncesinde de küçük bir photoshop dokunuşu yapmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Photoshop ile alakalı gerçek ise, aynı paylaşımı fotoğrafta içerisinde yer almakta olan arkadaşlarından Aslı İnandık’ın paylaşmış olmasından dolayı açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Doğandemir tarafından yapılmış olan paylaşımdaki fotoğraf üzerinde bacakları ince bir durumda, arkadaşı olan Aslı İnandık tarafından yapılmış paylaşıma bakıldığında ise bariz bir biçimde daha kalın bir şekilde gözükmekteydi.

Bu söz konusu detay ise dikkatli durumda bulunan takipçilerinin gözünden hiç bir şekilde kaçmış değil..