Kelly Castille ile Kody Workman isimli popüler çiftin Instagram üzerinde yer alan seyahat fotoğraflarının altına; ”tehlikeye özendirmiş olduğu” gerekçe gösterilerek tepki yağmakta.

Instagram platformu üzerinde 160.000 taneden fazla takipçisi yer alan Kelly Castille ile Kody Workman çifti, seyahat etmiş olduklara yerlerde çekilmiş oldukları tehlikeli pozlar ile çok fazla tepki çekmekteler. Fenomen hale gelen çifti bazı zamanlarda bir balkondan ayaklarını sarkıtmaktayken, bazı zamanlarda da uçurumun dip kısmına inşa edilmiş bir tane havuzun en tehlikeli kısmında görmekteyiz.

Fenomen hale gelen çiftin, buram buram tehlike kokan pozlarına geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir yenisi daha ilave edildi. Uçurumun hemen yanına oturmuş olan çift, aynı havuz pozunda gerçekleştiği gibi, tekrar beğeni alabilmek uğruna yaşamlarını riske atmış oldular. Peru’da yer alan bir gölün yanındaki uçurumdan sarkmış olan Kelly’yi, erkek arkadaşı olan Kody tutmaktaydı.

Takip edenler ise; fenomen hale gelen çifti, binlerce sayıdaki insana örnek olduklarını hiç bir şekilde unutmamalarını ve beğeni alabilmek uğruna yaşamlarını riske atmamaları hususunda uyarıda bulundu.

Fenomen çift ise kendilerini takip edenlere yanıt vermekte hiç bir şekilde gecikmedi. Castille ile Workman çifti açıklamalarında; ‘İnsanların kendilerine ait kararlarını verebilmelerini saygılı olmanız gerekiyor. Tamamıyla kendi irademiz ile bu pozları vermekteyiz. Bu fotoğrafın alt kısmında yatan fikir hoşumuza gitmekte’ ifadelerine yer vererek kendilerini savunmuş oldular.