Doğumdan hemen sonra kilolarını hızlı bir şekilde verip, Buse Varol fit vücudu ile adeta düşman çatlatmış oldu. Tam olarak 21 kilo vermiş olduğu konusunda bir açıklama yapan Buse Varol’un, son paylaşmış olduğu fotoğrafı da kısa zaman içerisinde binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Alişan’la evlilik yaptığından bu zamana magazin dünyasının yakın takibinden bir türlü çıkamayan Buse Varol, doğum yaptıktan sonra vermiş olduğu kilolardan dolayı da çok fazla dikkat çekmiş durumda.

Sosyal medya hesaplarını en aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında bulunan Buse Varol gün içinde çok sık bir şekilde Instagram isimli platform üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla da isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde çok önemli bir imaj değişikliğine gidip saçlarını sarı renge boyatan Varol, son paylaşımı içerisinde fit görünümü sayesinde takipçilerinin beğenisini de toplamış oldu.

Doğumdan sonra kilolarını çok hızlı bir şekilde vererek, fit vücudundan dolayı da düşmanlarını çatlattı desek yanlış olmaz. 21 kilo vermiş olduğunu açık bir şekilde ifade eden Varol’un, son paylaşım yaptığı fotoğrafı da kısa zamanda binlerce beğeni almayı başardı.