Beyaz TV ekranları üzerinde yayınlanan ”Söylemezsem Olmaz” adına sahip programının sunuculuğunu gerçekleştiren Bircan Bali, evlilikle alakalı teklif aldıktan çok kısa bir zaman geçtikten sonra ayrılma kararı aldığı avukatlardan Ömer Gezen’le Beşiktaş Evlendirme Dairesi içerisinde ani bir şekilde nikah masasına oturmuş oldu.

Yapmış olduğu sivri dilli açıklamalarından dolayı çok fazla tanınmış bulunan Bircan Bali, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde bir zamandır aşk yaşamakta bulunduğu Ömer Gezen’den özel bir evlilik teklifi almış fakat söz konusu bu ikili, çok kısa bir zaman geçtikten sonra da ayrılma konusunda bir karar almıştı.

Özel yaşamıyla alakalı sessizliğini çok sıkı bir şekilde korumuş olan Bali, bugün ise kendisini takip edenleri adeta şaşkına çevirmiş bir paylaşım gerçekleştirdi. Instagram hesabı üzerinden evlilik cüzdanıyla alakalı bir fotoğraf paylaşımı yapan Bali, Ömer Gezen’le evlenmiş olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Bali’nin söz konus ubu paylaşımına beraber program sunmakta olduğu Ece Erken ilk sırada yer almak üzere Seda Sayan ile birlikte Merve Özbey’den de tebrik ettiklerine yönelik yorumla gelmeye başladı.

Bircan Bali ayrıca nikah sarayı içerisine Beyaz TV kanalının binasından çıkarak davul zurna eşliğiyle gitti. Bali bütün bunların yanı sıra gelin ayakkabısının alt kısmına Ece Erken ile birlikte sunuculardan Nur Viral’in adını yazmayı da ihmal etmedi.