Nişanlısının hediye olarak almış olduğu 600.000 Türk Lirası değerinde bulunan arabasını; ”Boyum ile dalga geçmeye devam eden bütün kızlara 1.50 şansıyla birlikte yere yakınlığı dilemekteyim” şeklinde bir not yazarak paylaşmış olan Ece Seçkin’i, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar da yerden yere vurmuş oldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ece Seçkin 28. yaş gününü büyük bir mutlulukla. Pilot olduğu açıklanan nişanlısı Çağrı Terlemez, Seçkin için tam olarak 600.000 Türk Lirası değerindeki bir fiyata sahip Porsche markalı bir araba satın aldı. Çok pahalı durumdaki doğum günü hediyesini fazlasıyla ilginç bir not yazarak paylaşmış olan Ece Seçkin, sosyal medya üzerinde de çok fazla tepki çekmiş oldu.

Ünlü durumdaki popçu, sevgilisi tarafından doğum günü hediyesi olarak alınan Porsche markasına sahip arabasının fotoğrafını şöyle bir not yazarak paylaştı; ”Boyum ile dalga geçmeye devam eden bütün kızlara 1.50 şansıyla birlikte yere yakınlığı dilemekteyim. Buralar fazlasıyla güzel kızlar, siz de gelsenize”

Paylaşım yapmasının hemen sonrasında Seçkin’e sosyal medya üzerinde tepkiler yapmaya başladı. Takipçilerinin büyük bir kısmı; ”Keşke senin bu görgüsüzlüğün de boyunun olduğu kadar kısa olsa idi” benzerinde yorumlar yazdılar.

Ece Seçkin açıklaması içerisinde; ”Uzun bir zamandan beri bu otomobili istemekteydim. Elbette çok pahalı bir hediye ancak beni ciddi anlamda fazlasıyla mutlu etti” ifadelerine yer vererek almış olduğu hediyenin mutluluğunu da bu sözlerini kullanarak dile getirmiş oldu.